Patrick Hughes - three women

Virtuální Prohlídka

COVID-19 a s ním související vládní opatření způsobily to, že je naše muzeum uzavřené téměř celý rok. I přes to, že netušíme, kdy se věci vrátí k normálu, pracovali jsme na tom, abychom zpřístupnili Illusion Art Museum Prague (IAM Prague), první muzeum v České republice věnované iluzivnímu a trikovému umění, online zájemcům z celého světa pomocí virtuální prohlídky.

Zůstáváme i nadále optimističtí ohledně budoucnosti, ale potřebujeme vaši pomoc. Vaše štědré dary nám umožňují pokračovat v provozu a udržení našich kolegů v zaměstnání. Ke každému finančnímu příspěvku ve výši 75 Kč a více získáte přístup k naší virtuální prohlídce a bezplatný vstup do našeho muzea, až pro vás budeme moci naši expozici znovu otevřít.


Virtuální prohlídku jsme doplnili o multimediální ukázky a textové popisky, abyste lépe pochopili, jak tyto iluze fungují, a dozvěděli se více o historii i umělcích, jejichž šikovné ruce a divoká představivost jednotlivé exponáty vytvořily. Velmi si vážíme vaší návštěvy a budeme vděční za vaši zpětnou vazbu.

Support Us

Support Illusion Art Museum Prague and enjoy full access to our virtual tour

Cookies na I Am Prague

We use cookies to ensure you have the best experience on our website. By continuing to use it we assume you agree with this. Please view our policy here.