IAM Prague Tesla Anamorph

Virtuální Prohlídka


Epidemie COVID-19 nám v současné době brání v tom, abychom vás osobně přivítali v naší expozici, ale Illusion Art Museum Prague (IAM Prague), první muzeum věnované iluzi a trikovému umění, vám s nadšením nabízí možnost prohlédnout si jeho jedinečné prostory a expozici online. S naší virtuální prohlídkou můžete i nadále objevovat širokou škálu vystavovaných exponátů nacházejících se ve třech patrech krásného Domu U Červené lišky, chráněného jako kulturní památka České republiky, v samotném srdci Prahy na Staroměstském náměstí.

Setkáte se s iluzivním uměním mnoha různých stylů, z nichž některé mají kořeny hluboko v historii, jiné jsou novinkami ve světě umění. Prohlédnete si mnoho exponátů od anamorfních instalací, které vykreslují slavné historické osobnosti neočekávaným způsobem, až po metalurgickou malbou, trikové umění, prostorovou iluzi a mnoho dalšího. Podívejte se, jak české dějiny ožívají.

S hrdostí vystavujeme originální díla od významných, mezinárodně uznávaných umělců, jakými jsou Patrick Hughes a Patrik Proško, a také ukazujeme práci mnoha ohromujících místních umělců včetně Ivany Štenclové a Ladislava Vlny, zajišťujeme tak jedinečný umělecký zážitek obohacený o příjemné chvíle plné smíchu a poznání.

Virtuální prohlídku jsme doplnili o multimediální ukázky a textové popisky, abyste lépe pochopili, jak tyto iluze fungují, a dozvěděli se více o historii i umělcích, jejichž šikovné ruce a divoká představivost jednotlivé exponáty vytvořily. Velmi si vážíme vaší návštěvy a budeme vděční za vaši zpětnou vazbu.

Cookies na I Am Prague

We use cookies to ensure you have the best experience on our website. By continuing to use it we assume you agree with this. Please view our policy here.